niedziela, 25 listopada 2012

Weekendowe SPA :)

I kolejna nowość :-)
Na moim blogu pojawiać będą się "Weekendowe SPA", czyli posty typowo kosmetyczne. Będziecie mogli przeczytać tu o moich lakierach do paznokci, cieniach do powiek, pomadkach ale i będą pojawiały się tzw. "projekty denko", a w nich recenzje kosmetyków :-)

Dziś "dziewiczy" post pod tym właśnie tytułem, a w nim lakier :-)

GOLDEN ROSE CHARMING "Classics charming nail lacquer" nr 75
Pierwsze zdjęcie z lampą, dwa pozostałe w świetle sztucznym :-)

Od dawna poszukiwałam szarego lakieru. Oglądałam różne "wariacje" na temat szarości i jakoś trudno było mi się na coś konkretnego zdecydować. 
Kiedy jednak ostatnio na stoisku Golden Rose dostrzegłam szarość postanowiłam w nią zainwestować (dokładnie nie pamięta, ale ta seria kosztuje chyba 3,60 zł, więc gdyby okazało się, że inwestycja jest nieudana, wielkiej straty by nie było ;-)).
Był jeszcze jaśniejszy odcień szarości, jednak przemiła pani ze stoiska poleciła mi ten odcień, czyli nr 75 (widoczny na zdjęciach).
Nie byłam przekonana do niego, ale dziś postanowiłam sprawdzić, czy owy kolor będzie moim przyjacielem w ciągu najbliższych miesięcy.
Jedna warstwa wygląda "słabo", ale dwie prezentują się już fantastycznie (oczywiście to tylko i wyłącznie moje zdanie): dwie warstwy widać na zdjęciach :-)

Muszę przyznać, że jestem zaskoczona wyglądem lakieru na paznokciach i bardzo mi się ten "look" podoba.

Co do trwałości to ciężko mi coś powiedzieć. Jednak z mojego doświadczenia wynika, że lakiery Golden Rose na moich paznokciach bez żadnych utwardzaczy itd i bez żadnej bazy trzymają się zwykle 4 dni bez odprysków. Zobaczymy jak będzie z tym konkretnym odcieniem. (Dodam tylko, że ja nie oszczędzam "rąk" w domu: zmywam, piorę, gotuję itd :-) bez rękawiczek)

Czy podoba się Wam ten odcień? A może polecacie jakieś inne szarości? :-)


Miłego wieczoru :-)

Ja za chwilę będę oglądała "oddaj fartucha" :D, czyli "Master Chef" - dziś finał.
A w zapowiedzi programu możemy usłyszeć:
"ten tytuł to jest drzwi otwarta do świata kulinarna" - i jak można nie obejrzeć tego w całości w TV.

Kicia

P.S. Jesteście za czy przeciw takim postom? ;-)

2 komentarze: